World of Eternal War
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Eren Jaeger
Eren Jaeger
Posts : 14
Join date : 16.07.2019
Age : 18

Erenova šumsa kuća Empty Erenova šumsa kuća

Uto Jul 16, 2019 4:42 pm
Kuca cije zidove prekrivaju jake zrake sunca.Kada ste vani i gledate s vana tu kucu ona izgleda prelijepo, pogotovo pod napomenutim zrakama sunca.

Kuca s vana:
Erenova šumsa kuća MbpCRpm

Dok Bogme sa unutrasnje strane u toku dana, pogotovo ljetni preiodi su gorzni.Eren po danu skoro ne provodi vrijeme u njoj.On obicno izadje ispred uz kafu razgledajuci zelenilo koje se nalazilo svuda oko njega i njegove kuce.Unutra se nije moglo provoditi vrijeme jer je bilo isuvise vruce.Kada padne mrak, temperatura se malo spusti Eren na brzaka udje unutra i otvori sve prozore da bi sama kuca dosla do vazduha.Takode iza njegove kuce zuborio je milim glasom jedan potocic u kom se Eren umivao, prao sudje,  takodje ponekad je i pio tu vodu iako je znao da je nezdrava.

Erenova soba:
Erenova šumsa kuća Large
Ukon
Ukon
Posts : 9
Join date : 17.07.2019
Age : 26
Location : Prva Dimenzija

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Čet Jul 18, 2019 1:33 pm
Ukon bi nakon duzeg razgledanja dosao do jedne divne kuce, hteo ja da vidi i mozda se sprijatelji sa nekim koji zivi u toj kuci. Te je onda Ukon pokucao na vrata te divne kuce.
Eren Jaeger
Eren Jaeger
Posts : 14
Join date : 16.07.2019
Age : 18

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Čet Jul 18, 2019 1:37 pm
Probudivsi se cuo je kako mu neko kuca na vrata.Samo ga je zanimalo ko je toliko lud da zadje toliko duboko u sumu da bi pronasao njegovu kucu.No ustade te krenu ka vratima u nadi da ih otvori.Kada im je prisao povuce za steku malo jace jer su se ista vrata malo teze otvarala.Kada je otvorio vidio je nepoznatog decka koji je dosao, iz Erenu, nepoznatih razloga.

-Zdravo, da li si nesto trebao?
Ukon
Ukon
Posts : 9
Join date : 17.07.2019
Age : 26
Location : Prva Dimenzija

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Čet Jul 18, 2019 1:43 pm
Kada je Ukon pokucao na vrata od kuce u kojoj nije znao ko zivi, posle toga malo je sacekao i odma je neki covek otvorio vrata. Upitavsi ga nakon toga nepoznati lik da li nesto treba Ukonu, on mu odgovara:

-Pa, hteo sam da vidim da li ima nekoga u ovoj kuci i da se sprijateljim sa njim.

Eren Jaeger
Eren Jaeger
Posts : 14
Join date : 16.07.2019
Age : 18

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Čet Jul 18, 2019 1:46 pm
Zeli da se sprijatelji sa likom koji zivi kilometrima daleko od civilizacije, u zabacenoj sumi.Rijetki su ovakvi ljudi, razmisljao je Eren.

-Pa ako je tako onda udji.Sjest cemo pa cemo uz kafu razgovarati.

Te pokaza ka unutrasnjosti kuce kako bi dao do znanja da je slobodan da udje.Nakon sto je usao odmah se baci na pravljenje kafe...
Ukon
Ukon
Posts : 9
Join date : 17.07.2019
Age : 26
Location : Prva Dimenzija

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Čet Jul 18, 2019 1:49 pm
Dok su Ukon i nepoznati lik se upoznavali, nepoznati lik mu je rekao da dudje da sedne da popiju kafu i da razgovaraju. Nakon toga nemoznati lik Ukonu pokaza unutrasnjost kuce, nakon toga Ukon je seo a nepoznati lik otisao da im napravi kafu. Uz to Ukon dovika:

Ako smem zaznati kako se zoves, ja sam Ukon?
Eren Jaeger
Eren Jaeger
Posts : 14
Join date : 16.07.2019
Age : 18

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Čet Jul 18, 2019 1:52 pm
Posto je Eren rijetko imao kontakata sa civilizacijom nije znao kako i sta ide sa ljudima.Jednostavno nikada se nije druzio sa ostalima pa ne zna.

-Ja sam Eren Jaeger, drago mi je Ukone.

Nakon cega je donio kafu stavivsi je na stol, nakon cega je sjeo i potapsao Ukona po ramenu.

-Nego pitao bih te nesto...Zasto si produzio ovoliko duboko u sumu u cilju da samo upoznas nekoga?
Ukon
Ukon
Posts : 9
Join date : 17.07.2019
Age : 26
Location : Prva Dimenzija

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Čet Jul 18, 2019 1:59 pm
Nakon sto je Ukon pitao nepoznatog lika kako se zove on mu odgovara, kaze da je on Eren Jaeger i pitao bi nesto Ukona nakon kraceg vremena, pitao ga je zasto je produzio ovoliko duboko u sumu u cilju da samo upozna nekoga, te mu Ukon na to:

Pa nisam imao nikoga, ama bas nikoga pa sam hteo upoznati nekoga da se druzimo.
Eren Jaeger
Eren Jaeger
Posts : 14
Join date : 16.07.2019
Age : 18

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Čet Jul 18, 2019 2:01 pm
Ima istu poziciju kao i ja, razmisljao je.

-Onda bi to znacilo da smo jedan drugome prvi prijatelji.Ni ja nisam imao prijatelja prije tebe.Mnogo mi je drago.

Rekavsi to uzevsi srk kafe.Kapi kafe zapadose mu gdje ne treba pa se Eren nakaslja nakon cega sve dodje na svoje.Nage se nazad na trosjed cekavsi odgovor.
Ukon
Ukon
Posts : 9
Join date : 17.07.2019
Age : 26
Location : Prva Dimenzija

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Čet Jul 18, 2019 2:06 pm
Nakon sto Ukon odgovorio Erenu, odgovori i Eren njemu da bi onda to znacilo da su jedan drugome prvi prijatelji, Eren je i takodje rekao da nije ni on imao prijatelje. Uz to Ukon uzima malo kafe, te upita Erena:

Da li znas ko je i gde zivi Sakon, on je moj rodjeni brat i nas dvoje cinimo ne pobedivi duo ?
Eren Jaeger
Eren Jaeger
Posts : 14
Join date : 16.07.2019
Age : 18

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Čet Jul 18, 2019 2:12 pm
-Ne pobedivi duo kazes.Nisam cuo za njega...Mada Ukon i Sakon, bas se slaze...

Posto je Eren iskljucivo zelio moc njegov obraz mu nije dozvolio da neko kaze da je jaci od samog Erena.Pa Eren rece

-Nego...imam par obaveza, pa ako bih te mogao zamoliti da odes.Dodji za nekih par sati....
Ukon
Ukon
Posts : 9
Join date : 17.07.2019
Age : 26
Location : Prva Dimenzija

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Čet Jul 18, 2019 2:13 pm
Nakon sto je Ukon pitao Erena za Sakona, on je rekao da ne zna ko je, nakon toga Eren je rekao da ima obaveza te je Ukon poceo da ide prema svojoj mracnoj i strasnoj sumi gde mu je i baza.
Sponsored content

Erenova šumsa kuća Empty Re: Erenova šumsa kuća

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu